לקוחות ממליצים

מה מספרים עלינו ?

אנחנו שמחים להמליץ על הקבלן יניב סמדר שבנה את ביתנו בנחושה בשנת 2011. את תהליך בניית ביתנו התחלנו, לצערנו הרב, עם קבלן אחר. אחרי שהבנו את גודל הטעות החלטנו להחליף קבלן. ליניב הגענו דרך המלצה של איש מקצוע מתחום המעקות. אין מילים לתאר את חווית הבניה הטובה שעברנו עם יניב, חוויה שונה כל כך מחוויות הבניה הלא נעימות, הנפוצות כל כך בארץ. יניב היה ישר והגון לאורך כל הדרך, מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. אכפתי מאד, כאילו הוא בונה את ביתו שלו. לכל שאלה ועניין תמיד היה זמין לנו, תמיד עונה בנעימות ולעניין, אף פעם לא נעלם או מקטין ראש. יניב יסודי ודקדקן מאד. כל שאלה, אם גדולה אם קטנה שעלתה מתוך התוכניות או מתוך השטח הוא הביא להחלטתנו תוך שהוא נותן לנו אפשרויות בחירה בין אופציות שונות על יתרונותיהן וחסרונותיהן. הוא לקח אחריות ועזר גם בעניינים שלא היו ממש באחריותו כמו טעויות של האדריכל או המהנדס ועזר לנו במהירות וביעילות להשיג הצעות מחיר למוצרים שאנחנו היינו אמורים לרכוש. הוא מבין בכל תחום ועניין שקשור לבניה ויודע להעלות פתרונות יצירתיים לבעיות שעולות. יניב נכח בשטח יום ביומו ומכיון שסמכנו במאה אחוז על מקצועיותו, יושרו ועל כך שהוא רואה את האנטרסים שלנו מול עיניו, לא היינו צריכים להיעזר בשרותי מפקח. יניב והפועלים שלו עבדו בצורה אנטנסיבית לאורך כל הדרך, בלי הפסקות ותרוצים. בשלב הגמר הוא דקדק מאד בפרטים, לא חסך בתיקונים ובשימוש בחומרים הטובים ביותר. בניגוד לקבלנים אחרים שמתקשים פעמים רבות לסיים את הבית עד הסוף, יניב לא עזב את השטח עד שכל הפרטים האחרונים הושלמו לשביעות רצוננו. ה”חסרון” היחיד שמצאנו אצל יניב היה המחיר שהוא ביקש. אולם אחרי שעברנו את הבניה איתו אנחנו מבינים את ההצדקה למחיר הזה שנובע הן מכך שהוא משתמש תמיד בחומרים הטובים ביותר ומדקדק בכל העבודות והן מהשקעתו האישית בבית. כאמור, אפשר ללא ספק לחסוך את מחיר המפקח כשעובדים איתו. מנסיוננו, כשמהמרים על מישהו פחות בטוח וזול יותר, בסוף משלמים על זה מאד ביוקר – בכסף, בזמן יקר ובעיקר בהרבה עוגמת נפש. לסיכום, מתוך נסיוננו ומתוך השוואה לקבלנים הרבים האחרים שראינו מסביבנו בישוב אנחנו יכולים להגיד בבטחון שיניב הוא “זן נדיר” בתחום הבניה. כל מי שרוצה ללכת על הצד הבטוח בבניית ביתו, שרוצה “לישון בשקט” בידיעה שהוא ייצא מהתהליך בשלום ואפילו ייהנה ממנו, אנחנו ממליצים בחום לא להסס לרגע ולעבוד עם יניב.

איציק אנגל

עצם העובדה שאשת מקצוע שסומכת על הקבלן אתו היא מבצעת את מרבית עבודותיה ממליצה לנו עליו, כבר נסכה בנו תחושת רוגע שבחירה רעה זאת לא יכולה להיות. ואז, באמת הבנו למה היא כל כך סומכת עליו. עמידה בכל הבטחה (איכות, אמינות, שירות, זמינות ובעיקר עמידה בזמנים) עברה כחוט השני בכל החודשים שיניב ליווה אותנו מהנפת הפטיש הראשונה ועד היום (שנה אחרי גמר השיפוץ). עם יניב לא מופתעים מ”עבודות נוספות לא צפויות”, “לא הבנתם אותי”, “זה המחיר, אבל לפני מע”מ”, ועוד ועוד. אבל הדבר שהכי הפתיע אותנו לטובה הייתה העובדה שכל קבלני המשנה שלו (חשמלאים, מיזוג אוויר, אלומיניום…) סומכים עליו בעיניים עצומות. כולם שמחים לעבוד אתו ותמיד היו מרגיעים אותנו ש”יניב לא ייתן לאף אחד לעבוד על הלקוח”. לסיכום, כשנכנסנו להרפתקת השיפוצים שלנו, לקחנו בחשבון חיכוכים, ויכוחים ותקופת בדק לא קצרה עם הקבלן, והנה, הפתעה גמורה!!! לא היו ויכוחים- כי הכל קרה כפי שהוא אמר, לא היו חיכוכים – כי הכל היה ברור מהרגע הראשון וכך גם התנהל עד הסוף, ולגבי הבדק, הוא זה שיוזם טלפון מידי פעם ושואל מתי אפשר לבא ולהשלים תיקונים במידת הצורך. אני ממליץ בכל לשון על יניב ומשוכנע שמי שיקח אותו יחווה את אותה חוויה כמו שחווינו אנחנו.

איתיאל ומאירה הר-חן
יניב סמדר בנייה ושיפוצים

יניב סמדר הקים עבורנו ממ”ד , צמוד לבית קיים , במכבים שלב ב .העבודה בוצעה בלוז שהובטח לנו , עבודה מקצועית ונקייה לשביעות רצוננו המלאה. מהיכרותנו את יניב , התגלה אדם אמין וישר , כול סיכום איתו בוצע במדויק. אנו ממליצים בחום על יניב סמדר הקבלן

הודית ומנחם אוכמן

עשינו שיפוץ מלא. העבודה שיניב עשה היתה ברמה גבוהה ביותר והוא היה זמין לתת יעוץ ותמיכה. כשהיו כמה בעיות קטנות לאחר שהם סיימו את העבודה הוא היה שמח לשלוח אחד מהעובדים לעשות תיקונים. אנחנו שמחים מאוד שבחרנו ביניב לעשות את העבודה בבית שלנו – אנשים עדיין שואלים אותנו מי היה הקבלן בגלל שנדיר לראות איכות כזאות. מומלץ בחום.

אדם שנקר

בשלוש השנים האחרונות, יניב סמדר ביצע עבור לקוחותיי עבודות שיפוצים ובנייה בהיקפים שונים. יניב מבצע עבודות ברמה גבוהה, עם גמורים מוקפדים. ליניב יש ידע וניסיון נרחב, ויכולות גבוהות. הוא מבצע את עבודתו באכפתיות ונעם הליכות. אני אשמח להמשך שיתוף פעולה בעתיד.

נעמי לוי – אדריכלות ועיצוב פנים

את יניב סמדר אני מכירה מזה כשלוש שנים בהן ביצע עבודות בניה שונות עבור לקוחותיי עבודות הבניה שביצע יניב היו בהיקפים שונים:משיפוץ ועד בניית מבנה ,העבודות כולם בוצעו בצורה מקצועית ומוקפדת תוך הבנת התכנון וללא

נעמי גילברט

ניב , עשה את עבודתו בצורה המקצועית ביותר.עמד בדיוק בזמנים שהבטיח.הפועלים שהוא מעסיק הינם בעלי מקצוע מצוינים, נתן יעוץ מצוין בכל נושא שנדרש בחן וביושרה.אנחנו ממליצים עליו בחום לכל עבודת שיפוץ.

אסנת ושלום ברגר